Wczytuję dane...
Model: 589316
Kod producenta: MCE153
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902211105558
Wysyłka od: 5.00 PLN
Producent: maclean

Gniazdka sieciowe wewnętrzne sterowane pilotem Maclean Energy MCE153 3szt. - programowalne + bateria do pilota
Urządzenia niezbędne w dzisiejszych czasach, w których popularnym tematem jest oszczędność energii. Przeznaczeniem gniazdek z pilotem jest obsługa urządzeń domowych np. lampy, wentylatory inne urządzenia elektryczne do których nie możemy się dostać aby włączyć lub wyłączyć. Zestaw stworzony dla wygody, aby można było włączyć i wyłączyć pilotem każde urządzenie podłączone do gniazdka, nawet te w drugim pokoju czy za meblami.
Dodatkowo gniazdka pozwalają wyłączać urządzenia które nawet podczas trybu uśpienia wykorzystują energię (RTV, AGD). Sterowane gniazdo może być nawet za ścianą, szybą, pilot nie musi widzieć gniazd.

PROGRAMOWANIE:
- Otwórz pokrywę pilota i umieść w środku dwie baterie AAA 1.5V. Następnie naciśnij On/Off by sprawdzić, czy działa. Jeśli dioda LED na pilocie oświeci się, baterie działają poprawnie.
Podłącz gniazdko do prądu, wskaźnik LED zacznie migać. Wejdź do trybu wyboru kanału na pilocie. Uwaga: Gniazdko wyjdzie z trybu wyboru kanału po 29 sekundach bezczynności.
- Na pilocie naciśnij A-On, B-ON, C-ON albo D-ON, aby dopasować się z gniazdkiem. Po poprawnym połączeniu, wskaźnik LED przestanie migać. Gotowe - można teraz włączyć lub wyłączyć gniazdko poprzez naciśniecie ON/OFF.
- Usunięcie pojedyńczego kanału: Odłącz i ponownie podłącz gniazdko do prądu (dioda led zacznie powoli migać w trybie wyboru kanału). Następnie naciśnij i przytrzymaj guzik OFF dopóki dioda LED nie zacznie szybko migać (około 3-4 sekund), co będzie oznaczać że wybrany kanał został usunięty. Po wyczyszczeniu kanału, odbiornik powróci do trybu wyboru. Całkowity czas na wybór kanału to 29 sekund.
- Usunięcie wszystkich wybranych kanałów: Odłącz gniazdko z prądu i ponownie podłącz (dioda led zacznie powoli migać w trybie wyboru kanału) następnie naciśnij i przytrzymaj guzik OFF 'ALL ON/OFF' dopóki wskaźnik led nie zacznie szybko migać (około 3-4 sekund), co będzie oznaczać że wszystkie wybrane kanały ON/OFF zostały usunięte. Po wszystkim dioda led przestanie migać.

Główne cechy:
Gniazdka sieciowe wewnętrzne sterowane pilotem 3szt. programowalne + pilot + baterie do pilota
Zasilanie: 230V, 50Hz
Maksymalne obciążenie: 16(2)A, 3600W
Częstotliwość pracy: 433.92MHz
Zasięg: około 30m w otwartej przestrzeni
Baterie pilot: 2 szt AAA 1.5V (w zestawie)
Gwarancja: 2 lata

Akcesoria w zestawie:

- Fabrycznie nowe gniazdka sieciowe wewnętrzne sterowane pilotem 3szt.
- Pilot do sterowania gniazdkami
- Komplet baterii do pilota
- Oryginalne opakowanie producenta
- Dowód zakupu

Pozostałe parametry:

Sieci/infrastruktura

 • depth: 

  100

 • height: 

  270

 • Liczba w opakowaniu jednostkowym: 

  3

 • width: 

  220