Wczytuję dane...
Model: 837308
Kod producenta: PA-Y20S Black
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902666662583
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: aukey

Ładowarka Aukey PA-Y20S USB-C i ekspresowe ładowanie 20W

Ładowarka sieciowa umożliwi Ci bardzo szybkie ładowanie urządzeń. Posiada port USB-C PD 20W z technologią Power Delivery. Dodatkowo została wyposażona w szereg zabezpieczeń, które zapewniają ochronę ładowanym urządzeniom. Dzięki miniaturowym wymiarom (32x36x36mm) i minimalnej wadze (43g) z łatwością zabierzesz ją ze sobą do biura, w delegację czy na urlop. Nie musisz obawiać się też o jakość producent użył do produkcji tego modelu najwyższej jakości, bardzo solidnych i odpornych materiałów.   

Kompaktowa konstrukcja i duże możliwości 

Wymiary szybkiej ładowarki Aukey PA-Y20S wynoszą tylko 3.2 x 3.6 x 3.6 cm, a jej waga zaledwie 43 gramy. Warto jednak zwrócić też uwagę na sam design jest minimalistycznie i z klasą. Stonowana kolorystyka sprawia, że ładowarka będzie pasować do każdego praktycznie pomieszczenia i każdego wyposażenia. Jest na tyle niewielka, że szybko przyzwyczaisz się do tego, by zawsze mieć ją przy sobie. Nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się potrzeba w biurze, podczas wizyty u znajomych, a może na urlopie? Solidne materiały sprawiają, że jest ona również bardzo odporna. 

Naprawdę szybkie ładowanie urządzeń 

Co byś powiedział na to, że swojego iPhonea X, 12, 13 możesz naładować od 0 do aż 59% w zaledwie pół godziny? Niemożliwe? A jednak! Szybka ładowarka Aukey PA-Y20S właśnie coś takiego potrafi. Dzięki technologii Power Delivery inne swoje urządzenia również naładujesz nią trzy razy szybciej, niż miałoby to miejsce, gdybyś użył pierwszej lepszej, czyli zwykłej ładowarki. Jak sam widzisz, ten model do zwykłych nie należy. On po prostu może więcej. 

Perfekcyjna ochrona ładowanych urządzeń 

Ładowarka sieciowa Aukey PA-Y20S wyposażona została w trzy różne zabezpieczenia: przed przegrzaniem, przed nadmiernym prądem oraz przed przeładowaniem. Rozwiązania te zapewniają bezpieczeństwo wszystkim ładowanym za jej pomocą urządzeniom, dbając przy okazji o wydłużenie żywotności ich baterii. To ważne, bo przecież sprzęt, który podłączasz do ładowarki, powinien być odpowiednio chroniony. Zwłaszcza jeśli kosztował przysłowiowy majątek 

Bezproblemowa współpraca z większością urządzeń 

Wyposażona w port USB-C ładowarka sieciowa PA-Y20S doskonale współpracuje z większością urządzeń przenośnych poniżej 20 W, które można ładować przy użyciu jednego z tych portów. Jest kompatybilna m.in. z  iPhone 13 do iPhone 8 Series, MagSafe Duo, Samsung Galaxy, Switch, a także z iPad Pro. Szybko wyposaży w niezbędną moc również wybrane modele Smartwatchy czy dousznych słuchawek. Oczywiście podaliśmy tu jedynie przykładowe urządzenia, z którymi prezentowany model współpracuje lista jest o wiele dłuższa. 

Pasuje do:

Akcesoria w zestawie:

Wymiary:

32 x 36 x 36mm

Pozostałe parametry:

 • Technologia: Power Delivery
 • Porty USB: 1 x USB-C PD Power Delivery
 • Maksymalna moc wyjściowa: 20W

Telefony i smartfony

 • depth: 

  50

 • height: 

  70

 • Kolor: 

  Czarny

 • Moc: 

  20

 • Napięcie wyjściowe: 

  12

 • Prąd wyjściowy (maks.): 

  3

 • Rodzaj: 

  Sieciowa

 • Waga: 

  43

 • width: 

  120

 • Złącza: 

  1 x USB (Type C)