Wczytuję dane...
Model: 858135
Kod producenta: 53075
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: qoltec

Akumulator AGM

Bezpieczny i bezobsługowy
Akumulatory projektujemy zgodnie z najnowszą technologią AGM, która pozwala im na dłuższą pracę, dzięki procesowi powolnego rozładowywania. Poczuj się bezpiecznie ich zaletą jest szczelność, odporność na wysokie temperatury a także różnego rodzaju wstrząsy. Zasilane w ten sposób sprzęty będą działać bezawaryjnie przez długi czas. Nasze akumulatory nie wymagają konserwacji przez cały okres swojej żywotności, a mogą pracować nawet do 10 lat.

Stabilne źródło energii

Wykonując codzienne czynności, lub będąc w pracy z pewnością korzystasz z urządzeń, które, by sprawnie działać, potrzebują prądu. Część z nich pobiera energię z sieci, innym do działania wystarcza akumulator. Są to np. zabawki elektroniczne, quady, zasilacze awaryjne UPS lub sprzęty medyczne. By zapewnić im stabilne i bezpieczne źródło prądu przygotowaliśmy szeroki wybór rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę akumulatorów żelowych i wybierz wariant najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

Jeden akumulator, dwie opcje działania

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej zastosować nasz akumulator? Jako stałe źródło energii, czy zasilanie awaryjne dla urządzeń zwykle podpiętych do sieci elektrycznej? Odpowiedź brzmi: w obydwu sytuacjach sprawdzi się on doskonale. Możesz go traktować jak baterię, którą się ładuje a potem zasila Twój sprzęt. Masz także możliwość zapewnienia bezpieczeństwa podłączonym do niego urządzeniom w razie nagłego zaniku prądu czy też skoku napięcia.

Niezawodny pod każdym kątem
Kupując nasz akumulator otrzymujesz pełną gwarancję niezawodności. Działa bez względu na to w jakiej pozycji go zamontowałeś. Chcesz, aby Twój sprzęt pracował na pełnych obrotach bez ograniczeń teraz masz pewność, że otrzyma potrzebną do działania dawkę energii bez kompromisów.

Wymagania środowiskowe:

 • Zakres temperatur:

Rozładowanie: -20°C ~ 50°C
Ładowanie: -20°C ~ 50°C
Przechowywanie/składowanie: -20°C~ 50°C

 • Temperatura robocza: 25 °C 3°C

Akcesoria w zestawie:

Wymiary:

168 x 258 x 210 mm

Pozostałe parametry:

Złącze: T14

Zasilacze awaryjne

 • Kolor: 

  Czarny

 • Napięcie: 

  12

 • Pojemność akumulatora: 

  80

 • Rodzaj: 

  Akumulator

 • Waga: 

  23.5

Polecamy